Запрошуємо на дуже незвичайну дитячу лекцію-гру для школярів від 1 -го до 11-го класів “УРОК У СТАРОДНІЙ ШКОЛІ”.
А взагалі, Ви самі коли-небудь замислювалися, як навчалися діти у стародавньому Києві?
Де саме у нас була перша школа?
Чому мами перших “експериментальних” учнів 1000 років тому “плакали за дітьми як за мертвими”? Які книги читали діти? Чим вони писали?
Що було замість щоденників та виклику батьків у випадку дитячої пустощів?
Взагалі, існує безліч цікавих питань з приводу навчання у стародавньому Києві.
Наші майстри роками досліджують історію старовинних шкіл та писемності, і все для того, щоб:
– показати живу історію, яка подобається дітям;
– зробити цікаві ігри – наприклад, ооочень незвичайний диктант, який сподобається навіть тим, хто не любить писати диктанти;
– занурити дітей та красу старовинної абетки, яка зачаровує навіть найсучасніших комп’ютеризованих дітей.
Під час майстер-класу:
- безліч цікавих історій про давню київську школу;
- писання гусячим пером та чорнилом;
- читання старовинної абетки;
- стояння на гороху або гречці (для тих хто захоче відчути себе в ролі бешкетника);
- незвичайний диктант;
- магічний ритуал з розгадуванням імені кожного учня за допомогою старовинних літер;
- “Родзинка” гри – пряники наприкінці уроку!)
Відгуки
Відгуків немає, поки що.